Nowy adres!

6 lipca 2008

Witam serdecznie!

Jak się wszyscy domyślają (po tytule ;) ) strona ma nowy adres! W końcu trzeba było przejść na własną domenę. Wreszcie nie ma wyskakujących okienek, jak pod starym adresem (www.wlasnafirma.yoyo.pl jakby ktoś nie wiedział ;) ). Pewnie nie tylko mnie to denerwowało, ale niestety takie są „uroki” bezpłatnego hostingu. A jeśli już o domenie i hostingu wspomniałem – w dobie globalnego internetu każda szanująca sie firma powinna posiadać, nawet prostą, stronę internetową z podstawowymi danymi typu adres, telefon i inne. W końcu kto dziś szuka numeru telefonu w książce telefonicznej? ;) A jeśli chodzi o domenę, to ta nie jest taka droga, jakby mogło się wydawać. W tej chwili jest to wydatek rzędu 12 zł. na rok! A jak się człowiek postara to i nawet za 90 groszy dostanie pe elke ;) Tylko trzeba poszukać i poczytać :)

Kończąc ten wpis chciałem zaprosić do czytania kolejnych, które lada dzień się pojawią. Mam również nadzieję, że z nowym adresem strona stanie się bardziej aktywna, nie tylko z mojej strony :)

Pozdrawiam!

Waszym zdaniem

XHTML
Możesz używać tagów XHTML taki, jak: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>