Dofinansowanie na dobry start

13 lipca 2008

Wiele osób nie może rozpocząć upragnionego biznesu przez to, że nie posiada wystarczających funduszy na ten cel. Nie chcą brać pożyczek z banków, bo boją się konsekwencji w przypadku, gdy ich pomysł nie wypali. Bo i tak może się zdarzyć. Nie każdy jest studentem, żeby móc przystąpić do AIP. Jest jeszcze jeden (ale nie ostatni ;) ) sposób pozyskania pieniędzy na rozkręcenie biznesu.

Są to dotacje z Powiatowego Urzędu Pracy. Osoby bezrobotne od przyszłego roku będą miały możliwość uzyskania pomocy w wysokości sześciokrotności średniego wynagrodzenia, czyli około 18 tys. zł. W tej chwili kwota dofinansowania wynosi ok. 14 tys. zł. Tego typu pomoc cieszy się dużym zainteresowaniem. W zasadzie nic dziwnego. Niewiele trzeba spełnic warunków, żeby dostać taką dotację. Sądze, ze nieznacznie różnią się one w poszczególnych Urzędach. Warto poczytać więcej na oficjalnych stronach PUP‚ów ;)

Waszym zdaniem

XHTML
Możesz używać tagów XHTML taki, jak: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>