Dofinansowanie z UE na e-biznes

26 lipca 2009

Jeśli mamy ciekawy pomysł na e-biznes i chcielibyśmy go wdrożyć a nasz kapitał jest zbyt mały, aby ruszyć z projektem, wtedy możemy skorzystać z dotacji UE (Unii Europejskiej). A dokładniej z programu Wspierania działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej, Program Operacyjny – Innowacyjna Gospodarka, Działanie 8.1 (LINK). Możemy dzięki tej dotacji otrzymać do 85% dofinansowania na nasz pomysł.

Jeśli chcemy skorzystać z tej dotacji UE musimy się spieszyć! Zgodnie z haromonogramem nabór nowych wniosków o dofinansowanie do działania 8.1 rozpocznie się 28 września 2009 (do programu 8.2 – 5 października 2009). Pamiętać też należy, aby złożyć wniosek jak najszybciej, ponieważ fundusze z ostatnich dwóch naborów skończyły się po 3 dniach!

A poniżej lista przedsięwzięć z ostatniej edycji, które otrzymały dotację z UE wraz z jej wysokością oraz procentem dofinansowania.


Lista podpisanych umów o dofinansowanie 8.1 2008

Źródło dokumentu: AntyWeb.pl

Źródła: AntyWeb.pl, Interaktywnie.com

Komentarze do “Dofinansowanie z UE na e-biznes”

  1. programy partnerskie Napisał:

    dofinansowania unijne sa rozwiazaniem pracochlodnnym ale oplacalnym. Zarpaszam na blog! http://www.kafejownia.pl

Waszym zdaniem

XHTML
Możesz używać tagów XHTML taki, jak: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>