Pomysł na rozkręcenie biznesu

21 lipca 2009

Od jakiegoś czasu czytam na różnych blogach informację o Virenenie Bhandarim (wywiad z nim poniżej) i jego sklepie internetowym Skarpetkowo.pl. Jak łatwo się domyślić sprzedaje on w nim skarpetki ;) Jednak wpadł na fajny pomysł zachęcenie ludzi do dokonywania zamówień w jego sklepie. Postanowił rozdawać wszystkim chętnym za darmo parę skarpetek do testowania. Akcję przeprowadził na stronie Flaker.pl. I to podobno z bardzo dobrym skutkiem.

Jak sam mówi (w wywiadzie poniżej) wydał o wiele mniej rozdając skarpetki niż gdyby miał korzystać z usług agencji reklamowych. Warto pomyśleć nad takim sposobem zachęcania klientów do zakupu w naszym e- sklepie.

Sam również testuje swoje produkty i to dosyć ekstremalnie ;)

Więcej o Skarpetkowo.pl znajdziecie na Antyweb.pl. Zachęcam również do posłuchania wywiadu z Virenem.

Źródło materiału video: BlogIP.pl

Komentarze do “Pomysł na rozkręcenie biznesu”

  1. programy lojalnosciowe Napisał:

    Warto skorzystać z paru firm rozkręcających interes. Daje dobre efekty

  2. Ewik Napisał:

    Wiele osób posiadających kapitał zastanawia się jak go zainwestować, aby przynosił zyski. Warto tu zastanowić się nad zainwestowaniem w prowadzenie hotelu, domu weselnego czy restauracji. Zwłaszcza, że są to coraz bardziej dochodowe interesy w Polsce. Ważną kwestią, którą należy rozważyć decydując się na tego typu działalność, jest wybór jego lokalizacji, ale nie tylko. Równie ważną sprawą jest wybór odpowiedniego obiektu, a właściwie jego projektu, który zapewni gościom wygodę na odpowiednim poziomie. Bardzo funkcjonalne, ciekawe i atrakcyjne cenowo projekty tego typu obiektów posiada w swojej ofercie firma KB Projekt http://www.kbprojekt.pl/projekty_domow_weselnych.php .

Waszym zdaniem

XHTML
Możesz używać tagów XHTML taki, jak: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>